Referencje

SZWAJCARKA...

Firma Oferent bardzo profesjonalnie zajęła się powstawaniem naszej strony www. Osoby koordynujące powstawanie strony, zawsze miały na względzie nasze projekty i ewentualne poprawki. Rzetelna i drobiazgowa praca informatyków przyczyniła się do powstania nowoczesnej i spełniającej nasze wymogi strony internetowej. Z czystym sumieniem polecamy firmę Oferent do tworzenia stron i dziękujemy za pomoc w każdej, nawet najmniejszej sprawie.


Marcin Sikorski

"Szwajcarka"

Strona www: szwajcarka.ntc.pl

SKUTERY...

Niniejszym oświadczamy, iż firma OFERENT z siedzibą w Białystoku wykonała na rzecz firmy Towarowy Transport Drogowy stronę internetową wraz z pozycjonowaniem. Prace przebiegały zgodnie z harmonogramem, a zlecone zadanie wykonane zostało profesjonalnie i sprawnie. Tym samym udzielamy referencji firmie OFERENT jako rzetelnemu i solidnemu partnerowi w zakresie świadczonych usług, który wysoko ceni standardy wykonawstwa. Firma jest bez wątpienia godna polecenia, a współpraca z nimi układa się pozytywnie i bezproblemowo.


Agnieszka Niewęgłowska

Towarowy Transport Drogowy

ul. Apteczna 3

05-800 Pruszków

Strona www: skuterypruszkow.waw.pl

Pobierz referencje »

TERRA...

Jesteśmy firmą „mikro” (9 pracowników + właściciel) i w sposób naturalny niektóre czynności administracyjne zlecamy firmom zewnętrznym. Od kilku lat współpracujemy z firmą Oferent Marcin Sakowicz z Białegostoku w zakresie badania rynku przetargów w interesujących nas dziedzinach. Bieżąca informacja w tym zakresie pozwala precyzyjniej przygotowywać oferty własne. W okresie współpracy oferowano naszej firmie podobne usługi innych firm z możliwością zapoznania się bezpłatnie w ciągu miesiąca z ich ofertą. Przejrzystość i niezawodność codziennej informacji o interesujących nas przetargach i wynikach przetargów zadecydowała o przedłużaniu rok po roku współpracy z firmą Oferent. Obecnie rozszerzamy współpracę o przygotowanie i administrowanie stroną internetową naszej firmy. Możemy z pewnością polecić firmę Oferent Marcin Sakowicz jako pewnego i odpowiedzialnego partnera.


Zbigniew Marcinkowski

„TERRA” USŁUGI LEŚNE, ZBIGNIEW MARCINKOWSKI

Tel./fax – 067 263 12 22

e-mail : terra-las@wp.pl

Strona www: terra.ntc.pl

LOGILENS...

Firma OFERENT w ramach nawiązanej współpracy, podjęła się zadania stworzenia dla naszej firmy strony internetowej, której brak w ostatnim czasie był dość sporym problemem firmy. Po ustaleniu wzajemnych zasad współpracy, jak również podstawowych założeń planowanej strony, otrzymaniu od nas materiałów, firma OFERENT niezwłocznie przystąpiła do realizacji projektu. Owocem tego była szybko stworzona strona internetowa prezentująca ofertę firmy. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywanego kontaktu oraz praktycznie natychmiastowe wykonanie wszelkich poprawek zgłoszonych przez naszą firmę. Stanowi to przykład udanej współpracy i mamy nadzieję, że w przyszłości, nasza współpraca, będzie rozwijać się w podobnym kierunku.


Włodzimierz Piekarski

Logilens

Doradztwo i Zaopatrzenie Medyczne

Tel./Fax. 61 842 01 10

e-mail: biuro@logilens.pl

Strona www: logilens.pl

CITYLAWYERS...

City Lawyers Kancelaria Radcy Prawnego Justyny Sierant współpracuje z firmą OFERENT od roku 2012, korzystając z jej wsparcia IT oraz przy tworzeniu strony internetowej. Współpraca przebiega prawidłowo. Firma jest bardzo zaangażowana w zlecane jej przez Kancelarię projekty, proponuje ciekawe rozwiązania, bardzo elastycznie reaguje na nasze zapotrzebowania. Pracownicy są zawsze dyspozycyjni. Projekty wykonywane są zawsze z wyznaczonym harmonogramem. Oprócz zleceń ze strony Kancelarii, firma na bieżąco analizuje prawidłowość działania aplikacji, modyfikuje je w sposób zapewniający jak najlepsze wykorzystanie zasobów. Rekomenduję firmę OFERENT jako solidnego partnera biznesowego.


Radca Prawny Justyna Sierant

Tel.782 782 078

Email: citylawyers@wp.pl

Strona www: citylawyers.com.pl

Pobierz referencje »

DARO-TRANS...

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie OFERENT z siedzibą w Białymstoku przy ul. Modlińskiej 8/11 za profesjonalne wykonanie strony internetowej. Tak wykonana usługa odznaczyła się odpowiednim przygotowaniem strony przedstawiającym zakres i osiągnięcia naszej firmy. Jak najbardziej polecamy firmę OFERENT jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę OFERENT jako partnera, który traktuje właściwie swoje zobowiązania wobec klienta. Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.


Barbara Iwona Smolińska

Tel. 89 621-24-68

Email: barbarasmolinska1@wp.pl

Strona www: daro-trans.ntc.pl

Pobierz referencje »

PIEKARNIA PACYNA...

Miło jest nam poinformować, że firma OFERENT MARCIN SAKOWICZ z siedzibą w Białymstoku przy ul. Modlińskiej 8/11 była wykonawcą strony internetowej www.piekraniapacyna.pl dla Piekarni Cukierni w Pacynie. Firma OFERENT dała się poznać jako dobry partner wykazujący się pełnym profesjonalizmem działania, rzetelnością i kreatywnością. Zlecone prace były wykonane terminowo i w pełnym zakresie, a ich efekt w postaci strony internetowej doskonale służy naszej firmie.


Piotr Majewski

Tel. (24) 285 80 57

Email: pphuhps@o2.pl

Strona www: piekarniapacyna.pl

Pobierz referencje »

Oraz...

Niniejszym listem pragnę udzielić referencji firmie Oferent za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną stronę internetową. Wykonana usługa odznaczyła się odpowiednim przygotowaniem oraz zaangażowaniem i życzliwością pracowników, a także bardzo szybkimi terminami. Jak najbardziej polecam firmę Oferent jako godnego zaufania partnera , świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Przebieg dotychczasowej współpracy ukazuje firmę Oferent jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. Liczę na dalszą współpracę oraz życzę licznych sukcesów. Katarzyna Woźnicka | WWW: architekt-woznicka.ntc.pl


Rekomendujemy firmę Oferent z siedzibą w Białymstoku jako profesjonalnego partnera w zakresie budowy i obsługi stron internetowych. Efekty pracy spełniają nasze oczekiwania. Pracowników, których firma zatrudnia cechuje rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal miłym i profesjonalnym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług. Marek Wawrzeńczyk | WWW: ipiz.pl | Pobierz referencje »


Z ogromną satysfakcją mogę polecić usługi firmy Oferent. Współpraca pomiędzy ową firmą, Panem Kamilem Gęsiewskim a moim przedsiębiorstwem przebiegła bardzo pomyślnie i z dużym powodzeniem. Firma Oferent duży nacisk kładzie na dobry kontakt z klientem i to, aby wszystko w najmniejszym szczególe odbyło się po jego myśli. Sam Pan Kamil Gęsiewski jest osobą solidną i bardzo angażuje się w wykonywaną przez siebie prace. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z tą firmą i bardzo ich usługi. Zbigniew Kiełek | WWW: eldar.ntc.pl


Zaświadczam że, firma OFERENT z siedzibą w Białymstoku przy ul. Modlińskiej 8/11 podjęła się wykonania strony internetowej naszej firmy. Witryna została profesjonalnie wykonana. Uwzględniono wszystkie nasze uwagi i wskazówki. Pracownicy wykazali się kreatywnością oraz pomysłowością podczas projektowania strony. Prace przebiegały szybko i bezproblemowo, a z ich efektu jesteśmy bardzo zadowoleni. Daje nam to podstawę do rekomendowania firmy OFERENT jako rzetelnego i solidnego partnera biznesowego. Robert Winnicki | WWW: ewal.ntc.pl | Pobierz referencje »


Firma OFERENT z siedzibą w Białymstoku przy ul. Modlińskiej 8/11 wykonała w sierpniu 2013 roku stronę internetową www.pro-sanit.ntc.pl Prace związane z utworzeniem strony zostały wykonane z należytą starannością i w wyznaczonym terminie. Firma OFERENT okazała się bardzo dobrym partnerem i bez obaw można ją polecić innym Inwestorom. Janusz Brodala | WWW: pro-sanit.ntc.pl | Pobierz referencje »